Chcete podlahu v moderním designu, nebo je pro Vás jasnou volbou tradiční dřevo? Vinylové podlahy mají řešení pro každý interiér. Autentické a atraktivní dekory vinylových podlah mohou vnést do bytu hřejivou podobu dřeva, eleganci kamene i vzhled keramické dlažby. Designové podlahy s věrným reliéfem každého dekoru zobrazují svou předlohu v každém detailu.

Do velkých místností bez obav padne tmavá vinylová podlaha, do malých je lepší volbou světlá vinylová podlaha. Záleží také na tom, jestli je prostor plný světla nebo jej chcete prosvětlit právě podlahou.

Při kombinaci podlahy s nábytkem a vybavením však pamatujte na to, že příliš mnoho dekorů v jedné místnosti škodí a vybírejte s citem.

Bílá vinylová podlaha a světlá vinylová podlaha

Bílá vinylová podlaha je nejčastěji využívaná tak, aby vytvořila harmonii v kombinaci s vybavením - například dokonalé vzdušné a světlé interiéry.

Podobně je na tom světlá vinylová podlaha. Obě dokáží vytvořit minimalistická vzhled, kdy vyniká nábytek, doplňky nebo třeba barva stěn.

Dekory vinylových podlah - světlá vinylová podlaha Dekory vinylových podlah - bílá vinylová podlaha Dekory vinylových podlah - světlá vinylová podlaha Dekory vinilových podlah - vinylová podlaha dekor dub Světlá vinilová podlaha - vinylová podlaha dekor dub

 

Dekory vinylových podlah - bílá vinylová podlaha

Světlá vinylová podlaha v interiéru

Černá vinylová podlaha

Černá vinylová podlaha je variace pro odvážné. Designové dekory podlah vytvoří jedinečný podklad pro další nápady, protože každá barva s nimi vypadá stylově. Neprohloupíte, když si vyberete dekor s úzkými lamelami - na nich dobře vynikne kresba tmavé podlahy.

Ať už bude vaší volbou barva noci nebo zkrátka toužíte, aby zrovna u vás doma byla tmavá vinylová podlaha, určitě si vyberete:

 

Tmavá podlaha v interiéru - dekor abstrakt Černá vinylová podlaha - tmavá vinylová podlaha dekor dřevo Dekory vinylových podlah - tmavá vinylová podlaha Dekor vinylové podlahy - vinylová podlaha dekor kámen Dekory vinylových podlah -vinylová podlaha dekor kámen

 

Černá vinylová podlaha v interiéru

Tmavá podlaha v interiéru

 

Béžová vinylová podlaha

Prosvětlí místnost a je nestárnoucí klasikou. Béžová vinylová podlaha vytváří pohodovou atmosféru a patří k oblíbeným variantám. Béžová jako barva totiž prosvětluje a dává pocit bezpečí. Prostor působí čistě a příjemně a to je přesně to, co symbolizuje domov.

Dekory vinylových podlah - béžová vinylová podlaha Conceptline 30, dekor Travertin klasik Dekory vinylových podlah - Expona Simplay Beige Mono Dekory vinilových podlah - Expona Simplay 19 dB 9067 White Rustic Pine Vinylové podlahy dekor dlazdice Dekory vinylových podlah - béžová vinylová podlaha Ecoline Click 9550 borovice islandská

Béžová vinylová podlaha dřevo

Světlá vinylová podlaha v interiéru

Tmavá vinylová podlaha

Dojem pevné půdy pod nohama dává tmavá vinylová podlaha, ať už jde o dekor dřeva, kamene či dlaždic. 

 Dekory vinylových podlah - tmavá vinylová podlaha, dekor dřevo Tmavá vinylová podlaha - dekor beton Tmavá vinylová podlaha - parkety, chevron Dekory vinylových podlah - dekor dřevo, Dark Recycled Wood Dekory vinylových podlah - tmavá vinylová podlaha, dekor dřevo Expona Commercial

Dekory vinylových podlah - tmavá vinylová podlahaTmavá vinylová podlaha v interiéru

Šedá vinylová podlaha

Šedá vinylová podlaha je trend posledních let. Elegantní a nevšední podlaha má oporu v tolik oblíbeném skandinávském stylu, k němuž světlé podlahy jednoznačně patří a jsou výrazným prvkem. Na pohled možná trochu chladné, ale nadmíru příjemné a stylové podlahy s autentickým vzhledem.

Dekory vinylových podlah - šedá vinylová podlaha dekor dřevo (dub) Dekory vinylových podlah - šedá vinylová podlaha, dekor dřevo, rybí kost Dekory vinylových podlah - šedá vinylová podlaha dekor dub Dekory vinylových podlah - světlá podlaha, dekor dřevo, Expona Commercial Dekory vinylových podlah - vinylová podlaha dekor dřevo

Dekory vinylových podlah - vinyl parketyŠedá vinylová podlaha v interiéru

Žlutá vinylová podlaha a golden odstíny podlah

Žluté a zlaté tóny najdete u podlah s dekorem Golden. Optimistická žlutá vinylová podlaha v sobě nese nádech této výrazné barvy, aby bylo snadné ji kombinovat s dalším vybavením.

Dekory vinylových podlah - žlutá vinylová podlaha Dekory vinylových podlah - podlaha do obývacího pokoje, dekor dřeva Golden Valley Oak Dekory vinylových podlah - podlaha do ložnice, Expona Commercial 4111, dekor dřevo Dekory vinylových podlah - žlutá vinylová podlaha, dekor dřevo Dekory vinylových podlah - vinylová podlaha dekor dřevo, plovoucí podlaha dekor borovice

Dekory vinylových podlah - žlutá vinylová podlaha, dekor dřevo

Žlutá vinylová podlaha v interiéru

Které dekory jsou v našem e-shopu nejoblíbenější? Data z objednávkového systému dávají jednoznačnou odpověď: králem dekorů je světlé dřevo. Z kolekcí je nejžádanější Expona Clic, Conceptline, Aquafix a Expona Domestic. A tady je ta nejžádanější - Easyline Click 8203, dekor dub originál:

Nejprodávanější vinylová podlaha

Nejoblíbenější kolekce vinylových podlah: Expona Clic 19dB, Conceptline, Aquafix Click a Expona Domestic.

Soutěž o 100 000Kč