Možná jste se k nám proklikli přes vyhledávání na Googlu, možná přes Seznam, ze srovnávače Heureka nebo se k vám dostal odkaz na některou z našich podlah. A jste tady správně! Protože o zákazníky pečujeme nejlépe, jak umíme a oni se na nás mohou spolehnout. Za to máme modrý certifikát na největším srovnávači u nás.

Jaké výhody Heureka přináší?

Vidíte, jak jsou zákazníci spokojeni nejen s nákupem, ale i s komunikací, pomocí při výběru, rychlostí dodání nebo se samotným zbožím. Co oceňují a s čím měli třeba problém. Nezávislé zákaznické recenze jsou vyhodnocovány za období 90 dnů a jsou tak vždy aktuální. Jakmile se objeví problém, v hodnocení se bleskově odrazí. Je proto potřeba držet vysoký standard dlouhodobě. Jak se nám to daří zjistíte právě díky celkovému hodnocení spokojenosti.

Spolehlivý obchod – spokojený zákazník

Certifikát Ověřeno zákazníky je udělován na základě vyplněného dotazníku spokojenosti. Můžete se spolehnout na kvalitní recenze od skutečných zákazníků, kteří mají zkušenost s nákupem a vlastně i zbožím. Není časté, aby si e-shop držel 100% úspěšnost a jsme rádi, že se nám to daří.

Až budete chodit po nové podlaze, tak nám nezapomeňte udělit hodnocení :-)

Vinylové podlahy - recenze - Heureka

Podívejte se na všechny recenze ZDE.

Vybírejte i vy z nejprodávanějších podlah – kolekce Smart SPC Rigid Vinyl, Afirmax BiClick nebo Aquafix Click.

Vinylová podlaha SPC Rigid vinyl Plovoucí vinylová podlaha Afirmax BiClick Plovoucí vinylové podlahy Aqiafix Click

       Smart SPC Rigid Vinyl                           Afirmax BiClick                                      Aquafix Click