Kolekce s názvem Conceptline a Projectline mají v nabídce své stabilní místo už dlouhá léta. Jejich plovoucí celovinylová verze patřila mezi nejoblíbenější zboží, ale čas je neúprosný a i ten jejich už vypršel. Naštěstí jsou ale zpět v nové konstrukci  – celovinyl nahradilo kompozitní jádro. Co je však nejdůležitější - dostaly do výbavy akustickou podložku, která tlumí hluk o 17 dB ve variantě Conceptline, o 18 dB pak Projectline.

Podložka a plovoucí podlaha – nerozlučná dvojice

Bez podložky se plovoucí podlaha neobejde, a proto ji kolekce Conceptline Acoustic Click a Projectline Acoustic Click mají rovnou v základní výbavě. Tedy - integrovanou přímo v lamele. To přináší jen samá pozitiva a výhody. Předně ji není potřeba dokupovat samostatně a lámat si hlavu s výběrem vhodného typu, materiálu, výrobce... Znamená to také jednodušší a rychlejší pokládku, což je výhodné zejména pokud probíhá pokládka vinylové podlahy svépomocí.

Další velkou výhodou a inovací jsou akustické vlastnosti, kvůli kterým se změnil i název celé kolekce. Za slovem ACOUSTIC si tak představte příjemný útlum hluku. Díky němu jsme mohli k podlaze přiřadit přívlastek „Extra tichá podlaha“ a rozšířit tak oblíbenou kategorii.

Obě kolekce dobře propouští teplo a jsou vhodné na podlahové topení, navíc mají 100% voděodolný povrch.

 

Kvalitní vinylové podlahy bez ftalátů

Pro kolekce Conceptline Acoustic Click a Projetcline Acoustic Click zamiřte mezi vinylové podlahy na kompozitní desce. Jejich vlastnosti oceníte v zatěžovaných místech domácnosti jako je kuchyň, obývací pokoj nebo chodba.

Pokud hledáte bezpečnou a zdravotně nezávadnou podlahu, tak jste tady správně.  Obě kolekce prošly nejpřísnějším testem Indoor Air Comfort Gold, který zaručuje nízké emise a stálou kontrolu kvality. Při výrobě tak nesmí být využívány škodlivé ftaláty, ani další látky, které by zatěžovaly vnitřní klima a negativně působily na naše zdraví.

19 dekorů vinylové podlahy Conceptline Acoustic Click 12 dekorů vinylové podlahy Projectline Acoustic Click

Plovoucí vinylová podlaha Conceptline Acoustic Click


Vinylová podlaha Projectline Acoustic Click

- zátěžová třída 23/31
- útlum hluku: 17 dB

- zátěžová třída 23/34
- útlum hluku: 18 dB

Mohlo by vás zajímat:

Soutěž o 100 000 Kč