Psst! Našlapujte lehce přes bříška prstů, abyste nikoho nevzbudili. Nebo si vyberte podlahu, která dokáže tlumit kročejový hluk o 19 dB. Nová generace vinylové podlahy Expona Clic 19dB s IXPE podložkou to zvládne. Minerální jádro a pevné zámky pak zajistí výjimečnou odolnost pro komfortní bydlení.

Vinylová podlaha nové generace

U moderní podlahy se nepřistupuje na kompromisy. Když odolnost, tak SPC RIGID jádro s minerální složkou. To znamená příměs kameniva, v tomto případě vápencové drti, aby mohla podlaha odolávat vysoké zátěži nebo otlakům od nožiček nábytku a vybavení. Podlaha v německé prémiové kvalitě s tuhou nosnou deskou SPC nereaguje na vlhkost ani změny teplot (při vyšších teplotách neměkne) a zůstává stabilní za každých podmínek.

První z pěti vrstev podlahy je Ultra HD IXPE Foam – integrovaná podložka o velmi vysoké hustotě, která prodlužuje životnost zámků a zastane funkci zvukové izolace. Má vynikající mechanické vlastnosti a rozměrovou stabilitu.

Vinylová podlaha s rigidním jádrem Ultra HD Mineral Core s příměsí kamenné drti. Vinylová podlaha s integrovanou podložkou Ultra HD IXPE Foam

Vinylová podlaha pro extrémní zátěž

Jakou jinou podlahu vybrat pro extrémně zatěžované prostory než tu, která je extrémně odolná a ještě tlumí hluk? Expona Clic 19dB patří do zátěžové třídy 34, což značí použití pro komerční prostory nebo kanceláře. Zkrátka něco vydrží.

Tloušťka: 6,5 mm    Zátěžová třída: 34   Útlum hluku: 19 dB

Při pokládce má díky tuhé nosné desce má snížené nároky na podklad a je možné pokládat i na dlažbu, aniž by se prokreslily spáry.

Pokládka vinylové podlahy na click

Zámkový systém podlahy Välinge 5G-i může za to, že pokládka podlahy je jako skládačka. Lamely do sebe zapadají a po zakliknutí zámku se ani nehnou. Ten je speciálněvyvinutý pro vinylové podlahy.

Plovoucí vinylová podlaha se zámky Välinge

Systém Välinge 5G-i funguje tak, že pružná plastová pojistka zaklapne do vertikální drážky a pohyb dílce je tak omezen téměř na nulu. Jsou o 30% pevnější, než konkurenční zámky.

Na vrstvě dekoru je jako poslední nanesená vrstva PUR, která uzavírá povrch, aby na něm neulpívaly nečistoty. Díky ní se tak podlaha snadno udržuje, zvyšuje se odolnost a prodlužuje se její životnost. Celkově je příjemná a teplá při chůzi na boso. Vhodná je také do koupelny, protože bobtnavost = 0.

Sečteno a podtrženo, to máme 6,5 mm výšky vcelku. 5 ztavených vrstev, z toho 2 inovativní a ještě reliéf opisující vrstvu dekoru. To je správná tloušťka pro rekonstrukce i do novostaveb.

S nejpřísnějším emisním certifikátem

Podlahu testovala Evropská produktová certifikace, aby zjistila, že se podlaha může řadit do úzké skupiny produktů s nejnižším obsahem emisí. A tak je to správně, tak to chceme. Dokládá to nejpřísnější certifikát Indoor Air Comfort GOLD, který získají jen skutečně kvalitní a nezávadné výrobky.

Lépe si žije i bez ftalátů, formaldehydu nebo pentachlorfenolu.

Budete-li někdy podlahu likvidovat, tak si pamatujte, že je 100% recyklovatelná.

 

Kdy zvolit vinylovou podlahu Expona Clic 19 dB?

  • Jasná volba pro komerční prostory.
  • Jste hluční, víte to o sobě a chcete ušetřit sousedy ve spodním bytě.
  • Někdo je u vás doma hlučný a chcete mít klid.
  • Děti. Dupou. Běhají. Skáčou.
  • Můžete ji doporučit hlučným sousedům. Vybrat si mohou na vinylove-podlahy.cz, kategorie Vinylové podlahy podle typu, podkategorie Plovoucí vinylové podlahy a SPC rigid vinyl a tam to je – Expona Clic 19 dB


TIP!
Vinylové podlahy Expona Clic 19 dB jsou rozděleny na teplé (golden) a chladné (frozen) odstíny.

GOLDEN dekory vinylových podlah

Vinylová podlaha Expona Clic 19 dB - 9031 Rich Hazel Oak Vinylová podlaha Expona Clic 19 dB 9036 Treehouse Oak Vinylová podlaha Expona Clic 19 dB 9037 Shingle Oak Vinylová podlaha Expona Clic 19 dB 9027 Eden Ash Vinylová podlaha Expona Clic 19 dB 9028 Rice Wine Oak Vinylová podlaha Expona Clic 19 dB 9029 Log Cabin Oak

FROZEN dekory vinylových podlah

Plovoucí vinylová podlaha Expona Clic 19 dB 9035 Harbour Side Oak Plovoucí vinylová podlaha Expona Clic 19 dB 9026 Summerhouse Oak Plovoucí vinylová podlaha 9025 Icelandic Oak Plovoucí vinylová podlaha 9033 Moorland Oak Plovoucí vinylová podlaha 9034 Parisian Limed Oak Plovoucí vinylová podlaha 9032 Tennessee Oak

Soutěž o 100 000Kč