Seznamte se: toto je naše řešení pro kvalitní zařízení bydlení, které splňuje nároky zdravé domácnosti. K designovým podlahám s emisními certifikáty je tady i systém pro schodiště a samozřejmě nechybí ani soklové lišty, díky nimž kompletně sjednotíte design.

 

 Smart Concept Sjednocený interiér podlaha, schody, lišty

Designová vinylová podlaha

Různé designové světy odráží současné trendy a umožňují kreativní svobodu při návrhu podlah. Výběr jejich typu  a designu je jedním z klíčových bodů při řešení interiéru. Nejoblíbenější dekory jsou inspirované přírodou - podlahy s autentickou povrchovou strukturou, propracovanou kresbou červotoče nebo suků a letokruhů nebo nenápadnými detaily, které dělají dekor realistický. Používaná metoda tisku dekorů umožňuje vytvoření široké škály motivů a odstínů. Téměř neomezené designové možnosti jsou potom často tím, co rozhoduje ve prospěch vinylové podlahy.

Hledáte podlahu pro moderní, rustikální nebo retro interiér, případně potřebujete vyřešit podlahu v technických prostorách? Vinylové podlahy odráží aktuální trendy interiérového designu a vedle nejoblíbenějších dekorů dřeva je na výběr například i imitace dlažby, kamene, betonu nebo abstraktní dekory.

Máme řešení pro každý interiér: lepené vinylové podlahy i plovoucí vinylové podlahy - a ty dokonce ve třech typech konstrukce: na kompozitní desce, na HDF desce nebo s rigidním SPC jádrem.

Povrch vinylové podlahy je bezpečný - strukturovaný a protiskluzný. Některé kolekce nabízí synchronní reliéf, kdy povrchová struktura odpovídá dekoru.

 

Koncept zdravé domácnosti - nezávadné podlahy a schody s kvalitními soklovými lištami

 

Vinylové schody

Schody z vinylu mají jedinečné uživatelské vlastnosti. Jsou autentické, protiskluzné a zároveň příjemné a teplé na bosou nohu. Vysokou odolnost doplňuje i další ceněný fakt - výborně tlumí hluk. Pokud se k tomu přidá snadná údržba a dlouhá životnost, je tady skvělé řešení pro otevřená i uzavřená schodiště. V průběhu let vyžadují stejnou péči jako vinylové podlahy - tedy žádné lakování, přebrušování nebo olejování. Interiér díky sjednocenému designu působí jako jeden kompaktní celek. Kombinací vinylové podlahy a vinylových schodů získáte perfektně sladěný interiér - a to i bez použití přechodových nebo schodových lišt. Vinylové dílce lze použít i jako obklad stěn, což je velmi efektní možnost pro originální design prostoru.

Vinylové schody jsou díky speciálnímu protiskluznému povrchu (R10) bezpečné a komfortní. Při ranním spěchu se nemusíte obávat, že probudíte celý dům, protože součástí schodu je korková podložka, který tlumí kročejový hluk o 16 dB. Proto je krytina také příjemná a teplá na došlap.

 

Vinylové schody a vinylová podlaha pro sjednocený interiér

 

Soklové lišty k vinylové podlaze

Po podlaze a schodech je tady ještě jeden důležitý detail, kterým jsou podlahové lišty. Schovají nedokonalosti podlahy u stěny a zabrání usazování nečistot nebo pronikání prachu pod podlahu. Existuje několik variant lišt - zkosené, klasické, s prostorem pro vedení kabeláže nebo bez něj. Podle kolekcí jsou lišty vyrobeny přímo z podlahy nebo PVC.

Soklové lišty v naší nabídce se buď lepí ke stěně, nebo se upevňují na klipsy.

Soklové lišty k vinylové podlaze

Systém pro schody včetně lišt je dostupný pro kolekce Ecoline Step, Easyline Step, Stonelice Step, Longline Step.

 

 

Mohlo by vás zajímat:

 

Soutěž o 100 000Kč