Sjednotit vzhled podlah a schodů můžete tak, že podlahu použijete i pro obklad schodiště. Získá tak skvělé vlastnosti.

Jaké jsou schody z vinylu?

Tiché. Příjemné. Odolné.

Mají autentický vzhled, protiskluzný povrch pro bezpečný pohyb, potřebují jen minimální údržbu a jsou teplé při chůzi naboso. Nepraskají, nevržou a mají excelentní zpracování detailů. K výhodám patří i dlouhá životnost.

Schody patří mezi nejvíce namáhané prostory v bytech i veřejných prostorech. Vinylové schody jsou vyrobeny ze stejných surovin a materiálů jako odolné podlahy na extrémně husté HDF desce s použitím ekologických pojiv. Díky tomu dosáhly na emisní certifikát Greenguard Gold (např. kolekce Easyline Click) a jsou zcela zdravotně nezávadné.

Chcete tiché vinylové schody?  Zvolte modrulární vinylové schody Silent Step.

Vinylové schody

Komfortní vinylové schody

Použitím vinylových dílců pro obklad schodů dosáhnete jednotného vzhledu interiéru. Předpokladem pro dobrý výsledek je vyrovnaný podklad a kvalitní ohnutí vinylového dílce. Pro otevřené prostory mohou být dílce vybaveny i bočním ohybem. Podlaha se na schody vždy lepí, proto zvolte také kvalitní lepidlo.

Integrovaná korková podložka dává podlaze skvělé akustické vlastnosti. Kročejový útlum díky ní dosahuje až 16 dB. Je také příčinou měkkého došlapu, který zpříjemňuje chůzi seniorům a šetří klouby všech, kteří toho denně hodně nachodí.

Elegantní napojení na podlahu

Patentovaný spojovací systém umožňuje realizaci bez přechodových lišt a snadné napojování schodů. Elegantní a funkční systém zabraňuje odlepování a eliminuje tak největší slabinu všech vinylových schodů. Jsou hluboké pro snadnou montáž nášlapů schodů bez spojů. Poslední stupeň plynule navazuje pomocí patentovaného spojovacího zámku přímo na podlahu bez přechodových lišt a viditelného spoje.

Zkrátka ideální volba pro obklad schodiště. Ať už stavíte nebo renovujete, na interiéru si dáváte určitě záležet.

Vinylové schody

Vybírat můžete z těchto kolekcí

Podlahy, které se  musí celoplošně lepit na vystěrkovaný podklad a je nutné použít schodovou hranu:

- Expona Domestic
- Conceptline
- Expona Commercial
- Expona Design
- Projectline 55

Chcete tiché vinylové schody?  Zvolte modrulární vinylové schody Silent Step.

Soutěž o 100 000Kč