Soutěž o 100 000 Kč Skladová položka Akce -13% Doprava zdarma

(1)

DEARBICLI6

88 Kč s DPH / m²

Zadejte požadované množství

Podložku pod plovoucí vinylové podlahy Arbiton Secura LVT Click Smart 1,5 mm lze objednat pouze po baleních, které obsahuje 6,25 m².

Obdržíte:
-
-

88 Kč s DPH

102 Kč s DPH

13% (13 Kč s DPH)

Podložka pod plovoucí vinylovou podlahu Arbiton Secura LVT Click Smart 1,5 mm

Speciální podložka Arbiton Secura LVT Click Smart 1,5 mm pod lamely s CLICK systémem pokládky. Protiskluzový systém ANTISLIP chrání zámky zejména v místnostech s velmi vysokou zátěží. Prodlouží jejich životnost a zvýší stabilitu zámkových spojů. Vyrovnává nerovnosti podkladu (do 1 mm) a chrání podlahu před poškozením. 

Pro výrobu byl použitý  modifikovaný XPS (extrudovaný polystyren) a PET. 

Podložka pod vinylovou podlahu Arbiton Secura LVT Click Smart 1,5 mm se postará o komfortní prostředí – tlumí kročejový hluk o 19 dB a zabraňuje jeho šíření konstrukcí. Funguje také jako prevence vzniku zvukových mostů (nežádoucího přenosu zvuku). 

Tepelnou pohodu udržuje v každém ročním období: v létě slouží jako izolace proti teplu, v zimě je vhodná pro použití na podlahové topení. Nízký tepelný odpor ‒ 0,04 m² K/W nebrání průchodu tepla do místnosti a snižuje náklady na vytápění.

Podložka 3 v 1:  Kromě podložky je součástí i parotěsná folie a lepicí páska. Je složená jako harmonika, na povrchu má předkreslené linie, podle kterých se řeže a instalace tak probíhá až 5× rychleji.

Je vhodná pro kolekce vinylových plovoucích podlah bez integrované podložky (pouze Conceptline Click, Projectline Click). Ostatní plovoucí podlahy v nabídce mají podložku integrovanou a není třeba ji dokupovat.

Podložka pod CLICK podlahy.

Oblast použití

Podložka pod silně zatěžované plovoucí celovinylové podlahy.

Podložka třídu zátěže vinylové podlahy neovlivňuje.

Třída zátěže

V závislosti na podlaze. Podložka tento parametr neovlivňuje.

  • Speciální akustická podložka pod zámkové vinylové podlahy
  • Systém ANTISLIP pro ochranu zámků
  • Vhodná na podlahové topení
  • Integrovaná paroizolační vrstva
  • Pro velmi vysokou zátěž
Kontaktujte nás!